Policja szuka sprawcy strzelaniny. Wyznaczono nagrodę – 100 tys. zł


100 tys. złotych nagrody za pomoc w zatrzymaniu sprawcy nocnej strzelaniny we Wrocławiu wyznaczyła Polica. Poszukiwany postrzelił dwóch funkcjonariuszy, ich stan jest krytyczny.

 Do strzelaniny doszło w nocy z piątku na sobotę we Wrocławiu. Dwóch postrzelonych policjantów, jak nieoficjalnie ustalili reporterzy radia RMF FM, znalazł w radiowozie przechodzień.

Dwóch funkcjonariuszy zostało hospitalizowanych. Ich stan jest obecnie krytyczny i zagrażający życiu. – informuje Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu. 

Poszukiwany to 44-letni Maksymilian Faściszewski. Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, włosy koloru blond i jest szczupłej budowy ciała. Nosi okulary, ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem. Prowadzona jest policyjna obława na napastnika we Wrocławiu i okolicy.

Maksymilian Faściszewski poszukiwany jest listem gończym za różne przestępstwa, może być uzbrojony i niebezpieczny.

Wszystkie osoby, które widziały bądź mają wiedzę na temat jego aktualnego miejsca pobytu, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Za wskazanie miejsca pobytu lub inną pomoc w ujęciu poszukiwanego, Komendant Główny Policji ins. Jaroslaw Szymczyk wyznaczył nafrodę 100 tys. zł.

%d bloggers like this: