Tak się bawi Podzamcze

Największa domówka na Podczamczu. Spontanicznie z głośników na jednym z balkonów rozbrzmiała muzyka a bawiła się przy niej cała okolica.

W sobotę około godziny 17 ku zaskoczeniu mieszkańców Podzamcza rozbrzmiała głośna muzyka. Jeden z mieszkańców postanowił umilić czas sąsiadom.

– Czy ktoś wie kto był bohaterem dzisiejszego popołudnia? Kim jest ten wspaniały facet, który w ten trudny dla nas czas postanowił umilić nam życie dając koncert? Chyba na ulicy Grodzkiej ale ciężko ocenić bo beton dźwięki niesie. Tak czy tak jutro po 17 ciąg dalszy imprezki na balkonie. Kimkolwiek jesteś dzięki bardzo – piszą nasi widzowie.

Udało nam się skontaktować z pomysłodawcą tej akcji:

– Chodziło o rozweselenie ludzi na tym smutnym osiedlu… była to dedykacja dla mieszkańców ale przede wszystkim dla personelu medycznego i ludzi którzy cały czas pracują aby niczego nie zabrakło nam np. W sklepach, aptekach itp. – pisze proszący o anonimowość mieszkaniec Podzamcza.

Podobne inicjatywy pojawiają się na całym świecie podczas kwarantanny. Ludziom, którzy zmuszeni są siedzieć w domach brakuje rozrywek, nie odbywają się imprezy, koncerty, pozamykane są dyskoteki.

Nasz rozmówca zawodowo zajmuje się zabawianiem ludzi na imprezach, ponieważ jest DJ-em, wodzirejem. Jego inicjatywa najwyraźniej spodobała się okolicznym mieszkańcom. Ludzie wychodzili na balkony, świecili latarkami, bili brawo, dlatego niesiony tym entuzjazmem postanowił powtórzyć imprezę dziś około godziny 17.

2 thoughts on “Tak się bawi Podzamcze

 • 13 kwietnia 2020 o 11:13
  Permalink

  Uważam że zakłóca to ciszę mieszkańcom którzy nie mają ochoty słuchać tego rodzaju muzyki. Nie jestem mieszkańcem ale mnie by to wkurzało.

 • 14 kwietnia 2020 o 14:10
  Permalink

  W celu sprostowania, to ja zadałam to pytanie na FB czy ktoś wiem kim był ten facet. Ogólne pytanie, nie do waszej redakcji.
  A po drugie to ten chłopak zaczął grać w niedzielę Wielkanocną ok. 14.00-20.00 i kontynuował w poniedziałek 17.00-20.00.
  Oby więcej takich pozytywnych ludzi. Pozdr

Możliwość komentowania została wyłączona.

%d bloggers like this: