Niedzielna pogoda zachęcała do aktywności na świeżym powietrzu. Miłośnicy jednośladów spotkali się w Aqua Zdroju, by miło spędzić czas w towarzystwie innych rowerzystów podczas Rodzinnego Pikniku Rowerowego. Była to także okazja, by podsumować akcję Rowerowa Stolica Polski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tvwalbrzych.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz