Zbliżają się letnie miesiące, a wraz z nimi czas pełen niezapomnianych przygód i twórczej zabawy. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat do wzięcia udziału w tegorocznych zajęciach „Wakacje w Bibliotece”. Przygotowaliśmy bogaty program zajęć, które rozbudzą wyobraźnię i pozwolą aktywnie spędzić wolny czas w gronie rówieśników.
Pierwszy turnus odbędzie się w terminie od 29 czerwca do 10 lipca. Zajęcia będą prowadzone w:
Filii nr 1 (Nowe Miasto)
Filii nr 5 (Sobięcin)
Multimedialnej Filii Bibliotecznej (Podzamcze)
Drugi turnus zaplanowaliśmy w dniach od 13 do 24 lipca. Na wakacyjne spotkania zapraszają wtedy:
Filia nr 6 (Biały Kamień)
Filia nr 7 (Piaskowa Góra)
Dział Dziecięco-Młodzieżowy (Śródmieście).
Liczba miejsc w poszczególnych placówkach jest ściśle ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z wybranym działem lub filią.