Zamknij

112

Sześć osób w rękach policji. Walka z narkotykami

14:36, 26.03.2025 Aktualizacja: 19:29, 26.03.2025
Skomentuj

Sześć osób zostało zatrzymanych w ciągu ostatniej doby za posiadanie narkotyków, w tym metamfetaminy i marihuany.

Działania rozpoczęły się wczoraj popołudniu. Tuż po godzinie 15:00 na jednej z ulic Starego Zdroju policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, przy którym odkryto metamfetaminę.

Kilka minut później, na pobliskiej ulicy w Białym Kamieniu, inny zespół policjantów zatrzymał 32-latka, przy którym znaleziono zawiniątko z suszem roślinnym. Po teście przeprowadzonym przez technika kryminalistyki potwierdzono, że jest to marihuana.

Po godzinie 19:00, policjanci z pierwszego komisariatu przeprowadzili kontrolę na bocznej ulicy Poniatowa, gdzie natrafili na 19-latka mającego przy sobie marihuanę.

Około godziny 20:00 funkcjonariusze z wydziału wywiadowczego patrolując rejon galerii na Sobięcinie, zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn. W trakcie osobistej kontroli ujawniono, że 30-latek i 38-latek posiadali foliowe woreczki z metamfetaminą.

Ostatni z zatrzymanych został ujęty dzisiaj po godzinie 8:00, kiedy przechodził jedną z ulic w Białym Kamieniu. Policjanci znaleźli przy nim marihuanę. 28-latek, podobnie jak pozostali, został przesłuchany i usłyszał zarzuty na mocy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Tym samym szóstka mężczyzn staje przed groźbą kary do trzech lat więzienia. Wkrótce wszyscy podejrzani będą odpowiadać przed sądem.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%