Jeszcze trzy lata temu o Żłobku Samorządowym nr 6 w Wałbrzychu mówiło się głównie w jednym kontekście – głośnej sprawy dotyczącej niewłaściwego traktowania dzieci przez część personelu. Dziś placówka próbuje zostawić tamten rozdział za sobą i przekonuje, że wyciągnęła z niego konkretne wnioski.
Rozmowa z Pauliną Matogą, dyrektorką Żłobka Samorządowego nr 6 w Wałbrzychu
Narrator 10:56, 13.03.2026
Przecież tamte śledztwo zostało umorzone z braku dowodów. A opublikowane nagrania były sztucznie zmanipulowane.. Szkoda że o tym nikt nie mówi.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tvwalbrzych.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz