Mówi o sobie, że jest „gadułą”, ale z tej potoczystej opowieści wyłania się obraz artystki niezwykle świadomej, bezkompromisowej i zakochanej w Wałbrzychu. Angelika Cegielska, aktorka Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego, zdradza, dlaczego Nowe Miasto mogłoby być najdroższą dzielnicą Warszawy, jak buduje się teatralne „silniki” i dlaczego odrzuciła intratną rolę filmową w imię odpowiedzialności.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tvwalbrzych.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz