Po bardzo wyrównanym spotkaniu rzutem za 3 punkty na dwie sekundy przed końcową syreną wynik na korzyść Górnika ustanowił Lovell Cabbil. Wałbrzyszanie wygrali z WKS Śląsk Wrocław 85:83. Dolnośląskie derby jak zawsze było hucznym świętem koszykówki, a Górnik trzeci raz z rzędu postawił się swojemu odwiecznemu rywalowi z Wrocławia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tvwalbrzych.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz