Zamknij

Wałbrzyskie atrakcje na otwarciu sezonu turystycznego

Przemysław TokarskiPrzemysław Tokarski 10:00, 27.04.2025
Skomentuj użyczone użyczone

W tym roku oficjalne otwarcie sezonu turystycznego na Dolnym Śląsku odbywa się w Legnicy. Wałbrzych reprezentują Zamek Książ, Stara Kopalnia i Muzeum Porcelany. Instytucje z całego województwa pojawiły się na targach w legnickim rynku, by zapraszać turystów w swoje progi. Wydarzenie organizuje Dolnośląska Organizacja Turystyczna we współpracy z miastem Legnica.

[FOTORELACJANOWA]281[/FOTORELACJANOWA]

W dniach 26-27 kwietnia 2025 roku Dolnośląska Organizacja Turystyczna wspólnie z Miastem Legnica organizuje IV edycję wydarzenia plenerowego pn.: „Otwarcie Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląsku”.

Tak jak w poprzednich latach, ta lokalizacja pozwala zaprezentować ofertę dolnośląskich przedsiębiorców działających w branży turystycznej możliwie największej liczbie turystów.

Legnica w ten weekend stała się turystycznym sercem regionu. Na targach w rynku prezentuje się ponad 60 wystawców z branży turystycznej z Dolnego Śląska i nie tylko. Na odwiedzających czekają także dodatkowe atrakcje:

  • Konkursy i zabawy dla dzieci, gry terenowe
  • Warsztaty tematyczne
  • Koncerty
  • Spacery z przewodnikiem

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%