Zamknij

Co nas czeka w Noc Muzeów?

Przemysław TokarskiPrzemysław Tokarski 17:30, 12.05.2025
Skomentuj archiwum archiwum

Noc Muzeów to coroczne święto, które ma za zadanie popularyzować atrakcje muzealne w całej Polsce. Wałbrzyskie instytucje chętnie włączają się do tych obchodów. Wiemy już, co zaoferują zwiedzającym w najbliższą sobotę 17.05.

Jak podkreśla Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Noc Muzeów to okazja, by w przystępnej cenie, lub wręcz za darmo zapoznać się z historią naszego miasta opowiedzianą za pomocą wystaw i eksponatów prezentowanych przez rodzime muzea i instytucje kultury.

W Nocy Muzeów w tym roku udział biorą: Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA, Stara Kopalnia, Zamek Książ, Muzeum Porcelany i Parafia Ewangelicko-Augsburska, która zaprasza na atrakcje do Kościoła Zbawiciela. Każda instytucja przygotowała coś wyjątkowego na ten wieczór:

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%