Dotychczasowa kierownik Biura Promocji Miasta Kamila Świerczyńska została nowym prezesem Aqua Zdroju. Jak twierdzi Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, obejmie stery w jednej z najtrudniejszych miejskich spółek, gdzie czeka ją mnóstwo wyzwań.'
Dotychczasowy prezes Waldemar Kujawa postanowił wraz z końcem bieżącej kadencji pożegnać się z Aqua Zdrojem. Rada nadzorcza postanowiła ogłosić konkurs na nowego prezesa i spośród zgłoszonych kandydatów najlepszą wizję rozwoju przedstawiła Kamila Świerczyńska.
Władze Wałbrzycha były zadowolone z pracy dotychczasowego prezesa Waldemara Kujawy, a zakończenie współpracy było jego osobistą decyzję. Jak twierdzi prezydent, zostawia on spółkę w dobrej kondycji i co najważniejsze, za jego kadencji miasto coraz mniej dopłacało do funkcjonowania Aqua Zdroju, więc są oczekiwania, aby ten trend zachować.
Zakres działalności spółki nakreślony przez miasto nie zmienia się i zakłada, że Aqua Zdrój nie tylko realizuje ofertę komercyjną, ale także dba o rozwój sportowy mieszkańców i organizację wydarzeń propagujących zdrowy styl życia. Faktyczna zmiana na stanowisku prezesa nastąpi 1 lipca, bo do 30 czerwca trwa kadencja Waldemara Kujawy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz