Zamknij

Złoty Pociąg działa jak magnes

Przemysław Tokarski Przemysław Tokarski 16:45, 29.07.2025 Aktualizacja: 15:27, 30.09.2025
Skomentuj

Zamek Książ szykuje na rozpoczynający się w sobotę (2 sierpnia) Festiwal Tajemnic niepowtarzalną możliwość zwiedzania niedostępnych na co dzień miejsc. - Udostępnimy turystom tunel na poziomie minus dwa - zdradza  prezeska Zamku Książ Dorota Karolewska. Przyznaje również, że informacje o złotym pociągu działają jak magnes i przyciągają do miasta wielu turystów. 

[ZT]18710[/ZT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tvwalbrzych.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%