Wałbrzyszanie będą mieli okazję znów pokazać, jak wielkie mają serca. Rusza coroczna akcja „Seniorzy piszą listy do Św. Mikołaja”. Każdy będzie mógł sprawić w najbliższe święta wiele radości podopiecznym naszych Domów Pomocy Społecznej.
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/Y_wQT2Mah7A"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tvwalbrzych.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz