Zachowaj kulturę

Zamknij

Gdy występuję, jestem sam na sam z Mozartem, Straussem

Marek Szeles Marek Szeles 16:16, 24.07.2025 Aktualizacja: 20:19, 23.10.2025
10 Gdy występuję, jestem sam na sam z Mozartem, Straussem

Rozmowa z Marianą Rewerski, argentyńska mezzosopranistką i dyrygentką, absolwentką prestiżowego Teatro Colón w Buenos Aires, laureatką Konkursu „Academia Bach”, która 24 sierpnia 2025 roku wystąpi w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju w koncercie: "Czar Trzech Światów". 

::addons{"type":"youtube","url":"https://www.youtube.com/watch?v=wDfBrm03nRw"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (10)

agenoragenor

2 0

Koncert zapowiada się ciekawie. Piękny głos!

16:38, 24.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

IlonaIlona

0 0

Gdzie można kupić bilety na koncert tej fantastycznej śpiewaczki?

22:41, 24.07.2025

LukasLukas

1 0

24 sierpnia zapowiada się ciekawie! Gdzie można kupić bilet?

22:43, 24.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wiesław RewerskiWiesław Rewerski

1 0

W teatrze, ale najwygodniej online https://tobilet.pl/czar-2025.html

23:04, 24.07.2025

Renia989Renia989

1 0

Czy są przewidziane jeszcze jakieś koncerty tej artystki w najbliższym czasie?

23:20, 24.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wiesław RewerskiWiesław Rewerski

0 0

Ona jest teraz we Francji i ma tam dać koncert w teatrze jednego z zamków nad Loarą. Nie znam jednak szczegółów. Natomiast w styczniu przyszłego roku będzie w Warszawie. Przygotowujemy 4 koncerty, w tym jeden w Teatrze Wielkim. Za wcześnie jest, aby podać bardziej konkretne informacje.

09:15, 25.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wiesław RewerskiWiesław Rewerski

0 0

To jest odpowiedź na pytanie, które zadała Renia989. Przepraszam, że umieściłem ją nie tam, gdzie powinna się znaleźć. Jestem tu nowy i po prostu nie ogarniam wszystkiego.

10:41, 25.07.2025

ReneRene

1 0

Cudowna historia pełna pozytywnych wibracji!!!

15:28, 25.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiotrekPiotrek

2 0

Zapowiada się świetne wydarzenie. Słyszałem już Mariannę w Teatrze Wielkim w Łodzi. Było niesamowicie pięknie.

18:09, 27.07.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wiesław RewerskiWiesław Rewerski

0 0

Ja też byłem na tamtym koncercie. Szkoda, że tu nie można umieścić zdjęcia. Na stronie Mariany w Facebooku jest zdjęcie pokazujące jak zasłuchana jest publiczność. To był magiczny wieczór! Dam chociaż link do tego zdjęcia: https://www.facebook.com/photo/?fbid=10162108800268467&set=pb.595698466.-2207520000

00:01, 28.07.2025


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tvwalbrzych.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%